Ottawa Üniversitesi

Ottawa üniversitesi sunduğu yüksek eğitim kalitesi ve fırsatlarla Kanada üniversitelerinde eğitim almak isteyen öğrenciler için en iyi seçeneklerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kanada üniversitelerine başvuru yapmak deneyim ve güven gerektirir. Kanada Kültür Merkezinin, Kanada üniversiteleri alanında uzman danışmanlarıyla birlikte başvurularınızı güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

 Ottawa üniversitesi, Kanada’nın en iyi üniversiteleri arasında yer almaktadır. Sadece Kanada’nın değil, dünyanın en iyi üniversiteleri arasında yer almaktadır. Yüksek kaliteli eğitim ve eğitim süresince sunduğu avantajlardan dolayı en iyi seçenekler arasındadır.

Kanada’da hem İngilizce, hem Fransızca eğitim programları sunulmaktadır. Öğrencilerin hedefleri ve hayallerine yönelik oldukça fazla eğitim programı sunuluyor. 1861 yılında temelleri atılan Ottawa üniversitesi: Günümüzde dünyanın en üniversiteleri arasındadır.

Kanada üniversitelerinde eğitim alırken yarım zamanlı, eğitim sonrasında tam zamanlı çalışma iznine sahip olabilirsiniz. Üniversite başvurularında adımlar dikkatli atılmalı, öğrenci kendini doğru tanıtmalıdır. Başta Ottawa üniversitesi olmak üzere tüm Kanada üniversitelerine, Kanada Kültür Merkezi ile sınavsız kayıt olabilirsiniz.

Kanada Kültür Merkezi: Ottawa Üniversitesi Başvurularında Tam Yetkilidir!

Detaylı Bilgi Almak İçin: https://www.kanadakulturmerkezi.com/ottawa-universitesi

Ottawa Üniversitesi Hakkında Bilgiler

İl: Ontario
Telefon: +1 613-562-5700
Kuruluş: 1848
Öğrenci sayısı: 42.587 (2013)
*Ottawa Üniversitesi Mezunlarının hızlı iş bulma oranı %97”dir.

Fransız Liselerinden Mezun Öğrencilere Burs Fırsatı!

Hem İngilizce, hem Fransızca eğitim fırsatı sunan Ottawa üniversitesi: Türkiye’deki Fransız liselerinden mezun öğrencilere oldukça büyük avantajlar sunmaktadır. Kendi vatandaşlarına sunduğuna yakın ücretlerle Kanada üniversitelerinde eğitim alma hakkında sahip olabilirsiniz

Kanada Üniversitelerini Bir Bilene Sorun: Hayalleriniz Gerçek Olsun!
Şimdi Başvuru Formunu Doldurun: Kanada Üniversiteleri Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!