Kanada Vizesi Red Nedenleri 2018


Gerçekleştirdiğimiz vize başvurularının reddedilmesinin birçok sebebi karşımıza çıkabilmektedir. Kanada vizesi nedenleri 2018 yılında biraz daha değişiklik gösterse dahi gerekli bilgilere aşağıdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kanada Vizesi Red Nedenleri 2018

Aşağıdaki yer alan sebepler en sık karşımıza çıkanlardır. Eksiksiz ve hatasız vize başvurusu gerçekleştirmek için Kanada Kültür Merkeziyle iletişime geçebilirsiniz. 0212 252 90 35-36 

Purpose of Visit: En sık karşımıza çıkan Kanada vizesi red nedenleri arasında yer almaktadır. Özellikle acemi danışmanlar tarafından gerçekleştirilen başvurularda en sık alınan red nedenidir. Vize talebinizin sebebinin anlaşılamamasıdır.

Travel History: Daha önce yurt dışı deneyimi olmayan kişilerin karşısına en sık çıkan red nedenidir. Kişinin gidip, yasal olmayan yolla kalacağına inandığı için karşısına çıkmaktadır.
Financial Reasons: Seyahat amacınızı karşılayacak seviyede bakiyeye veya gelire sahip olmadığınız durumlarda karşımıza çıkabilecek Kanada vizesi red nedenleri arasında yer almaktadır.