Kanada Turist Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Kanada turist vizesi sürecini etkileyen en önemli faktörlerden biriside şüphesiz hazırlamış olduğumuz evraklar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Hazırlamış olduğumuz Kanada vizesi başvuru formu ve gerekli evraklara göre değerlendirme gerçekleştiren Kanada konsolosluğu; Bu iki kriteri değerlendirerek vize başvurusuna yanıt vermektedir.

Aynı zamanda evrakların tamamının İngilizce veya Fransızca’ya tercüme edilmiş olması gerekmektedir. Deneyimlerimiz ve gerçekleştirdiğimiz toplantılar sonucunda; Çevirisi gerçekleştirilmiş olan başvuruların daha yüksek oranda vize onayı aldığını gözlemledik.

Kanada Turist Vizesi İçin Gerekli Evraklar (2018)

Kanada turist vizesi ne kadar sürede çıkar?

Net bir süre vermek ne yazık ki mümkün değildir. Ancak verilen süre ortalama olmakla birlikte 2-6 hafta arasında gerçekleştirilen Kanada vizesi başvurularına yanıt verilmektedir.

 Ancak başvurulan mevsim, dönem ve yoğunluk bu süreci etkileyen en önemli nedenler arasında yer almaktadır. Tabi ki bu sürenin kişiden, kişiye göre değişiklik gösterdiğini kolaylıkla gözlemleyebiliriz.

 Kanada vizesi başvurularınızı Kanada Kültür Merkezi güvenle gerçekleştirin; Detaylı bilgi almak için şimdi İLETİŞİME GEÇin!