Kanada Okulları

Kanada okulları sunduğu eğitim kalitesi ve eşsiz eğitim programlarından dolayı veliler ve öğrencilerin tercih ettiği gözde ülkeler arasında yer almaktadır. Kanada okulları, Kanada liselerinde eğitim alan öğrencilerin sınavsız üniversite geçiş hakkına sahip olması, Kanada ve uluslararası üniversite eğitimine kabulü kolaylaştırması gibi birçok sebepten dolayı tercih edilmektedir.

  Kanadada lise eğitimi sunan Kanada okullarının fiyatları, Türkiye’deki özel liselerin fiyatlarına oldukça yakın olması ve uluslararası eğitim sunuyor olması gibi birçok sebepten dolayı Kanada liselerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Kanada Okullarına Başvurunuzu Kanada Kültür Merkezi ile Güvenle Gerçekleştirin!

Kanada Okulları

Kanada’da lise eğitimi ücretleri oldukça merak edilmektedir. Hatta göz korkutmaktadır. Ancak Kanada okulları fiyatları sanılanın aksine birçok ülkeye, hatta Türkiye’deki özel okullarla oldukça yakındır.

 “Kanada liselerine kaçıncı sınıfta geçiş yapılabilir ?” sorusunu İsmail İNCE yanıtlıyor.

Oldukça cüzzi yıllık ücretlerle öğrencilerin Kanada’da lise eğitimi alabilir. Kanada okulları fiyatlarını etkileyen birçok faktör vardır. Hangi eyalette, şehirde eğitim alınacağı veya okulun kategorisi gibi birçok farklı seçenek eğitim ücretlerini etkilemektedir.

 Kanada Okulları Fiyatları Ne Kadar ?

Okul fiyatlarını etkileyen birçok faktör olduğunu belirtmiştik. Kanada okulları fiyatları genellikle 8500 CAD ile 12.000 CAD arasındadır. Ancak bu ücretler ortalamadır. Kanada liselerinde aradığınız bütçeye göre birçok lise mevcuttur.

Kanada Liselerine Başvurunuzu Bize Danışmadan Gerçekleştirmeyin!

Kanada okulları öğrencilere birçok avantaj sunmaktadır.

Buraya Tıklayarak Bilgi Formunu Doldururun; Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime  Geçsin.

“Kanada liseleri ücretli mi ?” sorusunu İsmail İNCE yanıtladı. 

Kanada Liseleri Ücretleri

Fiyatları daha detaylı görmek için ; Lütfen Resmin Üzerine Tıklayın.

Fiyatları daha detaylı görmek için ; Lütfen Resmin Üzerine Tıklayın.

  • Havalimanı karşılaması yılda bir defa verilmektedir. Aynı zamanda üniforma , aktivitelere katılım ücretleri yılda bir defaya mahsustur.
  • Ücretler hakkında en net bilgi ; Kanada Kültür Merkezi tarafından verilmektedir. Bu yüzden Kanada Kültür Merkeziyle iletişime geçmelisiniz.

Aşağıdaki Bilgi Formunu Şimdi Doldurun: Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!