ILSC Dil Okulu


Kanada ILSC dil okulu, sunduğu yüksek eğitim kalitesi ve başlangıç seviyesinden itibaren sunduğu programlarla öğrenciler için en iyi seçenektir. Toronto, Vancouver ve Montreal’deki öğrenci dostu kampüslerinde öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik eğitim programları sunulmaktadır.

Kanada Kültür Merkezi, ILSC dil okulu resmi temsilcisidir. Toronto ve Montreal başta olmak üzere eğitim programlarına güvenle başvurabilirsiniz. Kanada Kültür Merkezi, dil okulu, vize ve konaklama gibi bütün süreçte size profesyonel danışmanlık hizmeti sunar.

Kanada ILSC Dil Okulları

ILSC dil okulları, 1991 yılından beri 100’den fazla ülkeden öğrenciye dil eğitimi vermiştir. Benzersiz dil eğitimi ve eğitim süresince sunulan olanaklarla eğitim almak isteyen öğrencilere birçok fırsat sunulmaktadır.

ILSC Toronto: Toronto, Kanada’nın en büyük ve en popüler şehridir. Eğitim almak isteyen öğrenciler sıklıkla Toronto şehrini tercih etmektedir. Özellikle eğitim sonrasında kolej veya üniversite programlarına katılmak isteyen öğrenciler için eşsizdir. Ülkenin en popüler eğitim kurumları Toronto şehrindedir.

ILSC Vancouver: Vancouver, sadece Kanada’nın değil, dünyanın en yaşanabilir şehirlerinden birisidir. Çeşitli eğitim programları genişletilmiş İngilizce eğitimleriyle hızlıca öğrenebilirsiniz. Sosyal aktiviteler ve İngilizce eğitimiyle unutulmaz tecrübeler yaşayacaksınız.

ILSC Montreal: IELTS, Cambridge Sınavları FCE ve CAE, TEF Kanada ve TEFaQ ve OET (Mesleki İngilizce Testi) için resmi bir dil sınav merkezidir. Bu iki dilli kampüste sunulan benzersiz kurslar ve programlar, Fransızca eğitimleri sunulmaktadır.

Detaylı Bilgi Almak İçin: https://ilscdilokulu.com/